Czy jeśli odinstaluję WhatsApp, moje rozmowy zostaną usunięte?

WhatsApp to najlepsza aplikacja, gdy mówimy o natychmiastowej komunikacji w prawie każdym kraju na świecie, a prawda jest taka, że ​​nie powinno jej całkowicie zabraknąć w żadnym smartfonie.

Ale, są pewne sytuacje, w których użytkownicy mogą być zainteresowani jego odinstalowaniem, dlatego chcemy pokazać Państwu odpowiedź na niektóre wątpliwości, które mogą pojawić się w tych przypadkach.

W szczególności zatem chcemy odpowiedzieć na to, co stanie się z naszymi rozmowami, jeśli odinstalujesz WhatsApp, myśląc, że jest wielu, którzy wierzą, że stracą rozmowy na zawsze.

Indeks
  1. Jeśli usunę WhatsApp, czy rozmowy zostaną usunięte?
  2. Czy usunięcie WhatsApp powoduje usunięcie moich rozmów?

Jeśli usunę WhatsApp, czy rozmowy zostaną usunięte?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jest to wygodne za każdym razem, gdy korzystamy z WhatsApp na smartfonie uważajmy, aby mieć wystarczająco dużo miejsca w pamięci wewnętrznej do tworzenia kopii zapasowych czatu.

W ten sposób, jak Zwykle podczas odinstalowywania i ponownej instalacji WhatsApp na tym samym telefonie pojawia się ekran z pytaniem, czy chcemy przywrócić rozmowy dla naszych rozmów będziemy mieli okazję to zrobić. Wśród tematów, które są zwykle podejmowane w takich sytuacjach, musimy porozmawiać o niektórych, takich jak zdjęcia, filmy, memy, teksty itp.

Problem polega na tym, że jeśli spieszysz się i pominiesz ten krok, zobaczysz, że nie masz możliwości odzyskania rozmów, więc najlepiej nie spiesz się.

Czy usunięcie WhatsApp powoduje usunięcie moich rozmów?

Bezpośrednio, na wypadek, gdybyś był zainteresowany inaczej, to znaczy zakończyć rozmowy nie będąc w stanie odzyskać, na przykład dlatego, że zamierzasz sprzedać swoje urządzenie, radzimy usunąć wszystkie rozmowy bez martwienia się o aktywację automatycznej kopii zapasowej utworzonej przez WhatsApp, abyśmy nie utracili naszych treści .

Podsumowując, możemy powiedzieć osobom, które się tym martwią, kiedy odinstalują WhatsApp na przykład podczas przywracania ustawień fabrycznych na swoich urządzeniach, będą mogli odzyskać zawartość czatów i rozmów dzięki tym kopiom zapasowym.

Parzysty, WhatsApp ma różne opcje tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu możesz wybrać, czy wolisz robić je codziennie, co tydzień, co miesiąc, a nawet co rok, zgodnie z twoją wygodą. Naszą rekomendacją jest cotygodniowy paragon, ponieważ wystarczy przechowywać wszystko bez przechodzenia przez proces przechowywania nowych rozmów każdego dnia.

Czy udało Ci się odzyskać rozmowy z WhatsApp za pomocą tej sztuczki, której właśnie Cię nauczyliśmy?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up