Co się stanie, jeśli mój telefon ma pusty ekran?

Kiedy o tym rozmawiamy Awarie smartfona, prawie zawsze stwierdzamy, że w ekstremalnych sytuacjach, gdy dzieje się coś złego, ekran urządzenia robi się całkowicie czarny.

Rozmawialiśmy o tym kilka razy i tym razem nie chcieliśmy przestać myśleć o tym, co wydaje się zdarzać coraz częściej, czyli o tym, że ekran telefonu nie robi się czarny, tylko biały. .

Jeśli ekran telefonu zgaśnie, pokażemy Ci, co zrobić.

Indeks
  1. Jak naprawić biały ekran na telefonie komórkowym?
  2. Biały ekran na mokrym telefonie

Jak naprawić biały ekran na telefonie komórkowym?

W rzeczywistości, z tego, co mówi nam wielu naszych czytelników, jedna z głównych wad występujących w nowoczesnych telefonach komórkowych ma z tym związek ekran robi się całkowicie pusty.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że prawie zawsze Ten problem występuje, gdy piksele odpowiadające ekranowi są spalane Terminal, co zawsze jest wadą pod względem konserwacji.

Z tego powodu pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Sprawdź wygięcie lub wygięcie ekranuktóre muszą być idealnie umieszczone na karcie urządzenia, ponieważ jeśli tak się nie stanie, mogą zacząć się problemy. Powinieneś postarać się sprawdzić to połączenie, aby to zrobić, musisz zdjąć tylną pokrywę. Jeśli nie można go usunąć, musisz zabrać urządzenie do oficjalnego technika.

Jeśli zamiast tego okaże się, że wszystko jest na swoim miejscu, problemem może być głośny huk odbierany przez telefon komórkowy. Również w tym przypadku lepiej powierzyć go wyspecjalizowanemu technikowi, aby uniknąć utraty gwarancji lub jeszcze większych uszkodzeń.

Biały ekran na mokrym telefonie

W końcu biały ekran może pojawić się z powodu wilgotności naszego smartfona, wpadł do wody lub został zalany cieczą, zwłaszcza jeśli terminal nie jest w stanie wytrzymać takich sytuacji.

Najczęstszym rozwiązaniem w takich przypadkach jest wymiana ekranu na nowy, zawsze starając się znaleźć oryginał.

Niezależnie od przypadku, sprawdzający to technik powinien również sprawdzić, czy nie ma problemów z oprogramowaniem..

Czy udało Ci się naprawić pusty ekran Samsunga, korzystając z tych wskazówek?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up