Co mam zrobić, gdy nie mogę się zalogować lub zalogować do Skype'a przy użyciu konta Microsoft?

Kiedy myślimy o nawiązywać połączenia, rozmowy wideo, wysyłać wiadomości lub jeśli mamy jakąkolwiek inną formę komunikacji, z naszego komputera lub smartfona, rozważymy Skype i jego prawidłowe działanie, co czyni go jedną z najlepszych platform do komunikacji.

Jednak, jak w przypadku każdej innej usługi, czasami mamy problemy z jego użytkowaniem. W rzeczywistości wielu użytkowników twierdzi, że komunikat wygląda na to, że nie mogę wejść do Skype'a przez Facebooka, Gmaila, numer lub użytkownika, a my chcemy tylko pokazać rozwiązanie.

Indeks
  1. Problem z logowaniem do Skype
  2. Dlaczego nie mogę zalogować się do Skype'a za pomocą konta Microsoft?
    1. Inne typowe problemy podczas logowania do Skype'a za pomocą konta Microsoft
    2. Jak ulepszyć korzystanie ze Skype'a

Problem z logowaniem do Skype

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to Skype ma kilka przewag nad konkurencją, ponieważ funkcja połączeń wideo została dodana przez inne aplikacje do komunikacji lub wiadomości, nie działa ona tak dobrze, jak w tej usłudze firmy Microsoft.

problemy z logowaniem przez skype z Microsoft

Chun uzyskaj dostęp do naszego konta Skype z Microsoftem mamy dwie opcje. Najpierw przez Facebooka. Drugi, z nazwą użytkownika i hasłem.

Większość użytkowników mówi nam, że problemy z dostaniem się do Skype, są specjalnie doświadczeni w tym drugim przypadku, więc postaramy się nauczyć Cię kilku sztuczek, które z pewnością pozwolą Ci przezwyciężyć te problemy.

Dlaczego nie mogę zalogować się do Skype'a za pomocą konta Microsoft?

Niestety w tym miejscu musimy powiedzieć, że liczba powodów, dla których Skype nie pozwala nam na korzystanie z jego usług, jest różna, ale w każdym razie prawie zawsze jest to związane z faktem, że nie pamiętamy hasła.

Przede wszystkim widzimy, że a metoda z platformy do odzyskania hasła. Jeśli mamy pecha, ponieważ nie pamiętamy, kim jest nasz użytkownik, musimy poprosić o przesłanie nam nowego e-maila ze szczegółami na nasze normalne konta e-mail.

Teraz, jeśli zapomniałeś swoich danych logowania, prawdopodobnie nie masz dostępu do Internetu i chociaż niektórzy użytkownicy stracą go z oczu, prawda jest taka Skype nie działa, gdy nie mamy połączeniai nie będziesz mógł się zalogować.

bo nie mogę wejść na skype

Jeśli pamiętasz swoją nazwę użytkownika i hasło i masz połączenie z Internetem, ale nadal nie możesz uzyskać dostępu do Skype'a za pomocą konta Microsoft, Zalecamy, aby najpierw zrestartować router który zawiera link, z którego korzystasz. A jeśli to również nie zadziała, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to skontaktować się bezpośrednio z firmą świadczącą usługę, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

Inne typowe problemy podczas logowania do Skype'a za pomocą konta Microsoft

Podczas logowania do Skype'a mogą wystąpić inne problemy. Jeden z tych wyloguj się kilka razy ze swojego Skype'a Pulpit systemu Windows. Dzieje się tak, ponieważ rejestr jest uszkodzony, więc najlepszym rozwiązaniem jest odinstalowanie go i ponowne zainstalowanie Skype'a na komputerze. Poprawi to błędy logowania.

Innym problemem, który pojawia się podczas próby zalogowania się do Skype'a za pośrednictwem witryny sieci Web, jest komunikat, że nie jest on zgodny z przeglądarką. W tym przypadku jest konieczna jest zmiana lub aktualizacja przeglądarki już nie przedstawiam tego problemu. W ten sposób możesz rozwiązać problemy z logowaniem do Skype'a.

Jeśli podczas logowania otrzymasz wiadomość w Skypie o zablokowanym lub ograniczonym koncie, prawdopodobnie masz problem. Może to być naruszenie ich warunków użytkowania, problemy z płatnością lub nawet wykrycie nietypowej aktywności na Twoim koncie. W tym przypadku musisz skontaktować się z obsługą klienta, aby zweryfikować sytuację i napraw to.

Jak ulepszyć korzystanie ze Skype'a

Chun poprawić wrażenia ze Skype'a należy postępować zgodnie z listą wskazówek, jak korzystać z dobrej zręczności. Niektórzy szukają miejsca z dobrym oświetleniem przednim, aby jak najlepiej zobaczyć w aparacie. Unikaj zatłoczonych miejsc i wyloguj się z komputerów, których nie używasz regularnie. Pozwoli to uniknąć przerw w komunikacji. Ważne jest również, aby mieć dobre połączenie internetowe, aby uniknąć niedogodności podczas nawiązywania połączenia wideo.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up