Bezpłatne metody pobierania systemu Windows 10 w języku angielskim

Wszystkie opcje pobierania systemu Windows 10 jako automatycznej aktualizacji lub bezpłatnego pobrania w celu ręcznej aktualizacji lub czystej instalacji (plik ISO)

Kiedy firma Microsoft wydała pierwszą wersję systemu Windows 10 w 2015 r., była ona również reklamowana jako bezpłatna aktualizacja dla każdego, kto ma system Windows 7 lub Windows 8.1. Zaskoczeniem jest to, że tak jest do dziś.
W porównaniu z przeszłością, gdy Windows wymagał naprawy płyty instalacyjnej, Microsoft stał się znacznie bardziej widoczny dla nieprofesjonalnych użytkowników (tych, którzy używają komputera w domu do użytku osobistego), w tym do walki z piractwem. . Tak naprawdę są różne sposoby pobierania i instalowania systemu Windows 10 za darmo a nawet dla tych, którzy nie mają zwykłej licencji, nie ma szczególnych ograniczeń, które uniemożliwiałyby korzystanie z komputera.
W takim razie Uaktualnienie do systemu Windows 10 jest bezpłatne po uaktualnieniu do systemu Windows 7 lub 8Nawet jeśli zainstalujesz go na nowym komputerze, możesz bezpłatnie pobrać system Windows 10 bez szczególnego problemu.
Jak widać, jest to rzeczywiście możliwe Używaj systemu Windows 10 bez klucza produktu z bardzo nielicznymi ograniczeniami.

Indeks
  1. Pobierz Windows 10 jako uaktualnienie z Windows 7 lub Windows 8
  2. Pobierz Windows 10 ISO z dowolnego komputera lub smartfona
  3. Pobierz najnowszą wersję z komputera z systemem Windows 10
    1. Przed zainstalowaniem systemu Windows 10

Pobierz Windows 10 jako uaktualnienie z Windows 7 lub Windows 8

Kto nadal ma komputer z systemem Windows 7 lub Windows 8.1?, z jakąkolwiek licencją, normalną lub nie, może pobrać system Windows 10 i zaktualizować go za darmo. Z ta oficjalna strona, w Włoski, następnie naciśnij menu, aby wybrać edycję i naciśnij Potwierdź. Następnie wybierz język, zmień go na włoski i ponownie naciśnij przycisk potwierdzenia. Na koniec kliknij link, aby pobrać system Windows 10 ISO, 32-bitowy lub 64-bitowy.
Należy pamiętać, że po instalacji możliwa jest bezpłatna aktualizacja z wersji 32-bitowej do 64-bitowego systemu Windows 10 (bardzo zalecane).
W ten sposób możesz pobrać obraz ISO systemu Windows 10, który można skopiować na dysk flash USB, aby przeprowadzić czystą instalację, lub uruchomić instalator, aby zainstalować system Windows 10 bezpośrednio w systemie Windows 7 lub Windows 8.1 przy użyciu procesu automatycznego. . Aby znaleźć plik instalacyjny do aktualizacji systemu Windows 7 lub Windows 8 do systemu Windows 10, kliknij prawym przyciskiem myszy plik ISO, przejdź do Otwierać z, wybierz Przeglądaj zasoby lub Menedżer plików, zlokalizuj plik setup.exe w pliku ISO i kliknij go dwukrotnie, aby rozpocząć instalację).

Pobierz Windows 10 ISO z dowolnego komputera lub smartfona

Dzisiaj możesz pobrać system Windows 10 z dowolnego komputera, smartfona lub systemu operacyjnego. bez problemu, podążając za tym samym linkiem, co powyżej. Możesz bezpośrednio pobrać system Windows 10 ISO 64 lub 32-bitowy, najnowszą wersję w języku włoskim, nawet z samego systemu Windows 10 dzięki sztuczce emulacji.
W przeglądarce Chrome, Edge, a nawet Firefox kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na stronie witryny firmy Microsoft, a następnie kliknij Czek lub Zbadać następnie naciśnij jednocześnie klawisze na klawiaturze Ctrl+Shift+M aby przejść do trybu emulacji. Załaduj ponownie stronę i zauważ, że zamiast aktualizacji pobierze plik ISO tak, jakbyś używał komputera z systemem Windows 7 lub smartfona.

Dzięki temu możliwa jest nawet ponowna instalacja systemu Windows 10 od zera (czysta instalacja), tworząc dysk USB za pomocą narzędzia Media Creation Tool. Jednak w takich przypadkach nowa instalacja nie skutkuje uzyskaniem ważnej licencji (tylko instalacja w systemie Windows 7 lub Windows 8.1 jest bezpłatna) z oryginalną licencją lub bez niej.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak zainstalować system Windows 10 z USB

Pobierz najnowszą wersję z komputera z systemem Windows 10

Jeśli masz już system Windows 10 i Ty chcesz Zainstaluj najnowszą wydaną wersję (Pamiętaj, że Microsoft wypuszcza nową wersję co 6 miesięcy, a każda wersja Windows 10 jest nieaktualna po dwóch latach), po prostu otwórz ją Pobierz stronęcokolwiek jest takie samo. Jeśli masz już system Windows 10, zobaczysz link do aktualizacji, a nie link do pobrania ISO (tj. pełne pliki instalacyjne).
Z tej samej strony można również pobrać narzędzie do tworzenia multimediów, aby zaktualizować system Windows 10 bez błędów, chociaż może to potrwać dłużej (ale nawet z „narzędziem od Microsoftu” nie będzie awarii).

Jeśli masz komputer z systemem Windows 10, o ile nie masz poważnych problemów i przeszkód, jest to możliwe Zainstaluj ponownie system Windows 10 bez instalacyjnej płyty CD A wszystko to bez pobierania, po prostu dzięki zintegrowanej opcji.
Jest to również możliwe w dowolnym momencie bez pobierania sformatuj i ponownie zainstaluj system Windows od podstaw, aby utrzymać komputer w czystości i świeżości.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak przenieść licencję systemu Windows 10 na nowy komputer?

Przed zainstalowaniem systemu Windows 10

Pierwszy, Przed zainstalowaniem systemu Windows 10 musisz przygotować komputer jak wspomniano.
Należy pamiętać, że chociaż do pobrania nie jest wymagany kod produktu, podczas instalacji zostaniesz poproszony o wprowadzenie oryginalnego kodu, jeśli nie jest to aktualizacja. Jeśli nie jest włożony, instalację można nadal ukończyć z obietnicą włożenia go później.
Jeśli aktualizujesz istniejący system Windows 7 / 8.1 do systemu Windows 10 za pomocą tego narzędzia, możesz użyć rozruchowego dysku USB lub dysku DVD lub ISO utworzonego za pomocą tego narzędzia, aby przeprowadzić czystą instalację systemu Windows 10, a licencja pozostanie nienaruszona. Jeśli jednak spróbujesz od razu czysto zainstalować system Windows 10, tracisz bezpłatną aktualizację.
Należy również pamiętać, jak już napisano w często zadawanych pytaniach dotyczących systemu Windows 10, że Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 możesz wrócić do systemu Windows 7 lub 8, ale po 30 dniach klucz produktu Windows 7/8 zostanie dezaktywowany i trwale przekonwertowany na licencję na Windows 10.
Ponadto po aktualizacji można ponownie zainstalować system Windows 10 przez dysk USB lub ISO na DVD, a także zmienić architekturę z 32-bitowej na 64-bitową.
Wersja systemu Windows 10, którą można zainstalować na komputerze za darmo, to wersja domowa, jeśli uaktualniasz komputer z edycją domową lub startową systemu Windows 7 lub 8, a wersja Pro, jeśli uaktualniasz z wersji Ultimate lub Wersja profesjonalna. .
Pamiętaj, że dzięki bezpłatnej aktualizacji możesz korzystać tylko z systemu Windows 10 na swoim komputerze, bez możliwości zainstalowania go na innym komputerze bez zakupu nowej licencji.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up