Bezpłatne alternatywne strony Canva dla projektów graficznych i projektowych

10 stron do tworzenia projektów graficznych i projektowych, do tworzenia spersonalizowanych kartek ze zdjęciami, kolaży, banerów, okładek, plakatów i zdjęć specjalnych

Do użytku osobistego i zawodowego ci, którzy muszą stworzyć projekt graficzny i nie chcą wydawać pieniędzy na zatrudnienie profesjonalisty, nawet bez doświadczenia, mogą skorzystać z jednej z tych całkowicie darmowych platform do stworzenia płaskiego obrazu. . Dzięki Platformy internetowe jest to możliwe bez pobierania czegokolwiek na PC i z dowolnego komputera podłączonego do Internetu, Twórz plakaty, specjalne obrazy, broszury lub okładki stron na Facebooku, pocztówki ze zdjęciami, banery reklamowe, pocztówki ze zdjęciami, Loga, kolaże lub inne projekty graficzne. Są to aplikacje internetowe, które mają potężny edytor zdjęć z dziesiątkami narzędzi do Połącz zdjęcia i obrazki indywidualnie.

W poniższych instrukcjach pokażemy Ci szczegółowo i najlepsze darmowe strony do projektowania i projektów graficznychMożesz więc wykonać dowolny projekt graficzny lub projektowy bez wydawania ani grosza i uzyskać naprawdę niesamowite rezultaty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 10 aplikacji online do tworzenia zdjęć do sieci społecznościowych, facebooka, stron internetowych i blogów

Indeks
 1. płótno
 2. 1) odrzutowiec fotograficzny
 3. 2) Fotor
 4. 3) grawitacja
 5. 4) Adobe Spark
 6. 5) Tampon Pabla
 7. 6) Crello
 8. 7) Niesamowite
 9. 8) Remis
 10. 9) PIKSELISY
 11. 10) projektant
  1. ukończenie szkoły

płótno

płótno jest numerem jeden w tej kategorii. Mówiłem o serwisie Canva od Strona do projektowania niestandardowych obrazów i szablonów graficznych do użytku onlineopisując jego główne funkcje i potencjał.

Jedynym minusem serwisu Canva jest to, że darmowe konto ogranicza korzystanie z wielu jego narzędzi i chociaż warto zapłacić za konto premium, tutaj widzimy je Lepsze alternatywne strony internetowe dla Canva, aby robić te same rzeczy za darmo i bez ograniczeń, ideały do dowolnego projektu graficznego i cyfrowego,.

1) odrzutowiec fotograficzny

FotoJet to prawdopodobnie najlepsza alternatywa dla serwisu Canva, która umożliwia tworzenie świetnych plakatów, spersonalizowanych pocztówek ze zdjęciami, kolaży, plakatów i, co najważniejsze, okładek na Facebooka i inne sieci społecznościowe. Na stronie znajdują się dziesiątki szablonów graficznych, które możesz dowolnie wykorzystać w swoich projektach, szablony kolaży oraz układy do tworzenia zdjęć.

Najlepsze w tej aplikacji jest to, że oferuje 2 różne tryby: „Kreatywny” i „Klasyczny”.
W trybie kreatywnym możesz korzystać z predefiniowanych szablonów, natomiast w trybie klasycznym możesz dodawać własne zdjęcia do edycji z grafiką, napisami i innymi projektami. Fotojet to także świetna strona dla Twórz świąteczne kartki z życzeniami.

2) Fotor

Fotograf to jedna z najpotężniejszych i najnowocześniejszych aplikacji internetowych do obróbki obrazów, które można znaleźć w Internecie za darmo. Najlepsze cechy Fotora to prosty interfejs użytkownika do edycji zdjęć, możliwość tworzenia kolaży, projekt graficzny, efekt HDR i automatyczne ulepszanie obrazu.

Dostępne są również różne filtry i efekty, które pozwalają spersonalizować pocztówki ze zdjęciami, które można udostępnić znajomym lub wykorzystać do projektu, takiego jak naklejki, kolorowe litery, ramki i wiele innych.
Fotor to także potężna aplikacja do edycji zdjęć na Androida, iPhone'a i Windowsa..

3) grawitacja

Gravit, bezpłatna alternatywna aplikacja internetowa do Adobe Illustrator, jest naprawdę wszechstronna i pozwala tworzyć kartki okolicznościowe, wizytówki, plakaty, projekty logo, infografiki, ilustracje, fotokartki, okładki na facebooka, grafiki na strony internetowe.

Na pierwszej stronie witryny możesz natychmiast wybrać rodzaj projektu do uruchomienia, a w zależności od wyboru dostępne są różne narzędzia do zmiany tła, dodawania zdjęć, kształtów, ikon, niestandardowych etykiet i nie tylko. Gravit to potężny edytor zdjęć z dziesiątkami narzędzi do przekształcania obrazów, łączenia, zmiany rozmiaru, stosowania filtrów i nie tylko.

4) Adobe Spark

Adobe iskra to jedno z najlepszych rozwiązań do tworzenia bezpłatnych projektów multimedialnych za pomocą narzędzi dużego producenta, jakim jest Adobe.

Dzięki Adobe Spark możemy tworzyć treści internetowe, które mogą być również wykorzystywane do projektów offline, o bardzo wysokim poziomie graficznym i z elementami wysokiej jakości: strony internetowe i treści wygenerowane za pomocą Sparka wydają się być stworzone przez profesjonalistów od projektowania. Adobe Spark, obecnie dostępny jako strona internetowa i aplikacja na iPhone'a (gdzie został podzielony na trzy aplikacje).

5) Tampon Pabla

Tampon Pabla to aplikacja do tworzenia zdjęć do wykorzystania w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram. Pablo ma intuicyjny i prosty interfejs z podstawowymi narzędziami do tworzenia pocztówek z niestandardowym tłem, tekstem, czcionkami, cytatami itp.

To narzędzie przypomina nam Narzędzia online do tworzenia okładek na Facebook.

6) Crello

Crello to klon Canva, idealna alternatywa do tworzenia projektów graficznych i projektowych, na próby, do tworzenia banerów lub okładek do mediów społecznościowych, do tworzenia zdjęć do atrakcyjnych postów i plakatów reklamowych. Darmowe konto ma pewne ograniczenia, tylko nie ma możliwości korzystania z zaawansowanych narzędzi do usuwania tła obrazu i nie można swobodnie korzystać z gotowych projektów opublikowanych na stronie (maksymalnie 5 miesięcznie).

7) Niesamowite

Kolejną bardzo ciekawą stroną do realizacji projektów projektowych i graficznych jest Serdeczny. Korzystaj z narzędzi na tej stronie (dostępnych nawet z prostym bezpłatnym kontem), aby łatwo i natychmiast tworzyć nowe projekty i nowe treści multimedialne dla stron internetowych, używając szablonów i obiektów już dostarczonych i dodając nasz osobisty charakter.

Ta witryna jest dostępna tylko w języku angielskim, ale nadal oferuje bardzo intuicyjny interfejs dla tych, którzy przynajmniej raz korzystali z serwisu Canva lub innych podobnych witryn.

8) Remis

Dla tych, którzy chcą stworzyć bardzo ładne strony internetowe lub upiększyć część witryny wysokiej jakości treściami, mogą skupić się na zasobach dostarczonych przez. zapewnić Rysuj. Za pomocą prostego darmowego konta możemy uzyskać do 5 projektów wizualnych, 40MB przestrzeni do pobrania, możliwość eksportu obrazów w standardowej jakości, użycie predefiniowanych schematów kolorów oraz obecność znaku wodnego witryny na każdym zakończonym projekcie.

Kupując licencję (opcjonalnie) możemy przełamać wszelkie granice i tworzyć bardzo piękne i złożone projekty za pomocą interfejsu internetowego dostępnego dla wszystkich użytkowników (nawet tych, którzy nie studiowali web designu).

9) PIKSELISY

Kolejną bardzo profesjonalną witryną, którą możemy wykorzystać do tworzenia nowych projektów witryn, jest PIXELIX. Dzięki bezpłatnej wersji serwisu (dostępnej po założeniu prostego konta) możesz za darmo stworzyć do 50 dokumentów graficznych, dzięki czemu możesz korzystać z mocy wbudowanych narzędzi i rozbudowanych opcji eksportu (również do programów komercyjnych ).

Pod koniec fazy testowej konieczne jest subskrybowanie, aby dalej korzystać z tej platformy: opłaca się to tylko wtedy, gdy często pracujemy przy projektach graficznych i projektach stron internetowych lub do innych prac. .

10) projektant

Znajdujemy również wśród nowszych i lepiej polecanych stron internetowych, które możemy wybrać dla alternatywnych projektów i projektów graficznych dla Canva Projektant. Na tej stronie możemy tworzyć bogate treści multimedialne do wykorzystania jako posty w mediach społecznościowych, ogłoszenia, prezentacje, wizytówki, ulotki itp.

Darmowa wersja serwisu (dostępna po zarejestrowaniu konta) daje natychmiastowy dostęp do znacznej ilości treści i tematów naszego projektu, a także możliwość eksportu do 10 stron w formacie PDF lub innym. Wersje płatne odblokowują wszystkie funkcje serwisu, co jest kandydatem na jedną z najlepszych alternatyw dla Canva wśród dotychczas testowanych.

ukończenie szkoły

Obszar projektowania i projektów graficznych przeszedł w ostatnich latach ogromny rozwój i sprowadził całą pracę do „chmury”: trudno znaleźć klasyczne programy do tego typu prac, natomiast strony działające online (aplikacje webowe) posiadają wszystkie niezbędne narzędzia tworzyć piękne projekty, zapisywać wszystko w chmurze i udostępniać z dowolnej platformy. Punktem odniesienia w domu jest Canva, ale możesz też łatwo wypróbować jedną z oferowanych alternatyw dla projektów półprofesjonalnych.

Możemy również przeczytać nasze poradniki, aby dowiedzieć się więcej Strony internetowe do tworzenia plakatów online ze zdjęciami i czcionkami również do druku jest Najlepsze darmowe programy do projektowania stron internetowych do użycia.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up