Aplikacja do sprawdzania pozostałych danych kredytowych i TIM, WindTre, Iliad i Vodafone

Aplikacja do monitorowania pozostałych kredytów i wartości progowych dla ruchu danych z WindTre, Vodafone, Iliad i TIM na Androida i iPhone'a

Mimo że nowe oferty na karty SIM obejmują nieograniczoną liczbę minut i dużą ilość giga, najlepiej jest mieć dostępne aplikacje, aby sprawdzić saldo i zaległości w TIM, WindTre, Vodafone i innych. by sprawdzić, czy kredyt nie wyczerpuje się bez powodu lub czy wciąż mamy wystarczająco dużo giga, aby podłączyć laptopa.

Pokażemy Ci w kolejnych rozdziałach Jakie aplikacje pobrać, aby sprawdzić saldo na telefonach z Androidem i iPhone'ach, z możliwością dodania widżetu na ekrany telefonów, dzięki czemu zawsze możesz mieć oko na wydatki i zużytą giga ilość.

CZYTAJ TAKŻE -> Unikaj dodatkowych opłat za internetowe połączenie danych podczas korzystania ze smartfona

Indeks
 1. Jak sprawdzić pozostałe saldo
  1. Pozostały kredyt w WindTre
  2. Pozostałe saldo TIM
  3. Pozostały kredyt Vodafone
  4. Pozostały kredyt Iliady
  5. Inne prośby o pozostały kredyt
  6. Wnioski

Jak sprawdzić pozostałe saldo

Na nowoczesnych smartfonach możemy użyć widżetów, aby pokazać je na ekranie Zawsze kontroluj pozostały kredyt od firmy telefonicznej. Dla każdej firmy telefonicznej obecnie dostępnej we Włoszech (WindTre, Vodafone, Ilias i TIM) istnieje kilka aplikacji, które można zainstalować bezpłatnie na dowolnym smartfonie: jedynym wymogiem jest zagwarantowanie dostępu do konta poprzez odczytanie karty SIM lub poprzez specjalne konto (z nazwą użytkownika i hasłem).

Pozostały kredyt w WindTre

Jeśli masz kartę SIM WindTre, możesz zainstalować oficjalną aplikację WIATR, dostępny do pobrania pod adresem Sklep Google Play i odApp-App StoreSt.

Aplikacja integruje praktyczny widżet i całkowicie zastępuje stare aplikacje do zarządzania dwóch operatorów, którzy nie tworzą już jednej firmy: dlatego konieczne jest odinstalowanie aplikacji Wind lub aplikacji 3 i zainstalowanie jej tylko. .

Pozostałe saldo TIM

Dla tych, którzy posiadają tablice rejestracyjne TIM, możemy pobrać oficjalną aplikację MójTIM, do pobrania za darmo z Sklep Google Play i odSklep z aplikacjami Apple.

Przedmiotowa aplikacja zapewnia pozostały kredyt TIM, wyświetla wszystkie progi ruchu, a także wyświetla czas trwania promocji i abonamentów, z których użytkownik skorzystał, a także szybki dostęp do wsparcia 119. Aplikacja umożliwia również doładowanie kredytu.

Pozostały kredyt Vodafone

Dla tych, którzy mają kartę Vodafone, możesz pobrać aplikację Mój Vodafone Włochy, dostępny do bezpłatnego pobrania pod adresem Sklep Google Play i odSklep z aplikacjami Apple.

Aplikacja umożliwia wyszukanie kredytu, zobaczenie pozostałego kredytu na mapie, sprawdzenie ruchu internetowego i różnych aktywnych opcji. Kluczowe funkcje obejmują widget, dedykowany system obsługi botów oraz możliwość szybkiego wyłączenia opcji, za które nie chcemy już płacić.

Pozostały kredyt Iliady

Iliad to operator, który odnotował największy wzrost w ostatnim czasie, ale nie ma oficjalnej aplikacji do sprawdzania pozostałego salda lub sprawdzania pozostałego giga (ponieważ nadal oferuje nieograniczoną liczbę minut i SMS-ów, nie jest konieczne przestrzeganie tych parametrów. Pod kontrolą). ). Aby sprawdzić kredyt lub Giga na Androidzie i iPhonie, zaleca się utworzenie linku Osobista strona Iliady, z poświadczeniami konta; alternatywnie możemy korzystać z nieoficjalnych aplikacji, takich jak Strefa osobista (dla Iliady), Dostępne od Sklep Google Play.

Aplikacja działa jak strona internetowa osadzona w aplikacji, więc nie oferuje nic więcej niż prostą stronę internetową (z której możemy korzystać zawsze i wszędzie). Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury naszego poradnika Jak sprawdzić pozostałe saldo Ilias i mieć licznik ofert?.

Inne prośby o pozostały kredyt

Ci, których do tej pory widzieliśmy, to najbardziej znani operatorzy dostępni we Włoszech, ale inni mniejsi operatorzy również oferują rozwiązania umożliwiające sprawdzenie pozostałego salda lub pozostałego giga. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie aplikacje lub strony internetowe, które możemy dodać do naszych urządzeń, aby sprawdzić liczniki kredytów i aktywnych ofert:

W zależności od naszego operatora pobieramy odpowiednią aplikację na nasz telefon, aby zawsze kontrolować zużycie i cały czas znać pozostałe giga aktywnej oferty.

Wnioski

Aplikacje do salda kredytowego lub aktywne opcje są nadal bardzo popularne, pomimo ofert, które oferują teraz nielimitowane minuty, często nielimitowane SMS-y i giga ilości powyżej 50 GB, z którymi naprawdę trudno jest uporać się w ciągu miesiąca. Aplikacje zawsze pozostają punktem odniesienia dla tych, którzy mają ofertę opartą na użytkowaniu lub dla tych, którzy nadal mają stare aktywne oferty z ograniczonymi minutami lub określoną liczbą SMS-ów.

Możemy również przeczytać nasze poradniki, aby dowiedzieć się więcej Sprawdź progi ruchu internetowego w Androidzie i pozostały kredyt jest Najlepsze taryfy na internet mobilny (Tim, Tre, Wind, Vodafone itp.).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up