Aplikacja do konwersji filmów na komiksy lub kreskówki

Niektóre aplikacje mogą zamienić filmy z telefonu w zabawne komiksy lub kreskówki

Kiedy mamy w rękach film, ale nie wiemy, jak uczynić go wyjątkowym i wyjątkowym, możemy rozważyć przekształcenie filmu w komiks, aby uzyskać nowe, oryginalne i zabawne treści za pomocą aplikacji nowoczesny telefon, więc natychmiast działaj po nagraniu lub od razu stwórz komiks lub bardzo ładną kreskówkę podczas kręcenia dowolnym telefonem komórkowym.

W poniższym poradniku pokażemy Ci, jak to zrobić Najlepsze aplikacje do konwersji filmów na komiksy lub kreskówki. Korzystając z dowolnej z podanych aplikacji, możemy Konwertuj filmy nagrane telefonem na niesamowite komiksy, składający się z tabel przedstawiających najważniejsze sceny.

CZYTAJ TAKŻE -> Aplikacja do tworzenia kreskówek i komiksów ze zdjęć (Android i iPhone)

Indeks

  Snapchat

  Pierwszą niczego niepodejrzewającą aplikacją, której możemy użyć do przekształcenia filmów w kreskówki, jest Snapchatktórzy mają ulubioną aplikację do przesyłania wiadomości, którą można pobrać bezpłatnie z Sklep Google Play i odSklep z aplikacjami Apple.

  Dzięki filtrowi Styl kreskówki 3D Możemy skorzystać z obiektywu zdolnego zamienić twarze osób sfotografowanych aparatem (z przodu lub z tyłu) w kreskówkę, aby uchwycić fantastyczne filmy z naszą „kartonową” twarzą.

  Filmy nagrane za pomocą aplikacji można natychmiast udostępniać na czatach Snapchata lub ich historiach, ale możemy również przesyłać je lokalnie i udostępniać w innych aplikacjach społecznościowych lub komunikatorach, takich jak WhatsApp lub Telegram.

  Instagram

  Aplikacja Instagram oferuje również filtry i efekty, które zamieniają obrócone filmy w komiksy i kreskówki. Aby móc korzystać z tych efektów, musimy pobrać aplikację Instagram do Android i dla iPhone.

  Aby natychmiast utworzyć wideo z efektem komiksu lub kreskówki, otwórz aplikację, przesuń palcem od lewej do prawej, aby otworzyć sekcję aparatu aplikacji, przewiń Filtry soczewkowe (znajduje się tuż nad spustem migawki), otwórz obiektyw Szukaj efektów, stuknij ikonę wyszukiwania w prawym górnym rogu i wprowadź klucze Anime, Styl anime!, kreskówka lub podobne.

  Po wybraniu odpowiedniego filtra zamieńmy wideo w historię lub post na Instagramie, abyśmy mogli błyskawicznie udostępnić nasz film z efektem kreskówkowym w aplikacji. Możemy również nacisnąć przycisk z aplikacji chronić aby zachować film animowany w telefonie, aby można go było udostępniać w innych aplikacjach społecznościowych lub komunikatorach.

  TIK Tak

  Kolejną obowiązkową aplikacją do tworzenia komiksów i kreskówek z filmów jest TIK Takktóre możemy pobrać za darmo Android i dla iPhone.

  Ta popularna aplikacja umożliwia nagrywanie krótkich i zabawnych filmów z różnymi filtrami i efektami. Do naszych celów wystarczy otworzyć aplikację TikTok, otworzyć sekcję tworzenia nowej treści i otworzyć Filtr mangi. Dzięki temu filtrowi możemy konwertować filmy na komiksy w stylu japońskim, zwiększając ogólną jakość udostępnianych filmów, a tym samym zwiększając liczbę subskrybentów, którzy śledzą nas w aplikacji.

  Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz poradnik na Jak edytować filmy w TikTok.

  Storyboard

  Z drugiej strony, jeśli już kręciliśmy filmy telefonem z Androidem, aplikacja, która pozwala nam zamieniać filmy w komiksy, jest Storyboard.

  Jest bardzo prosty w użyciu, z interfejsem użytkownika bez przycisków, w którym wszystko, co musisz zrobić, to załadować wideo z pamięci telefonu, aby przekształcić go w komiks. Po załadowaniu ta aplikacja rozpocznie przetwarzanie wideo i automatycznie wyodrębnia klatki, które uważane są za najważniejszetj. te, w których zmienia się oprawiona scena.

  Poszczególne ramki są następnie pakowane i łączone w pionowy arkusz, który wygląda jak strona komiksu. Przesuń palcem po utworzonym obrazie Można zmienić styl komiksu, wybierając ten, który ma najlepsze renderowanie i jest najlepiej zdefiniowany. Gdy znajdziesz idealny wynik, możesz zapisać go w galerii telefonu lub udostępnić go jak zwykle bezpośrednio za pomocą przycisków, które pojawiają się po dotknięciu zdjęcia.

  dyplom

  Dzięki powyższym aplikacjom zawsze możemy stworzyć film z efektem komiksowym lub kreskówkowym, korzystając z interaktywnych filtrów nowych aplikacji społecznościowych lub korzystając ze starej aplikacji Google (nie aktualizowanej od 2017 r., ale nadal w pełni funkcjonalnej), która pozwala na Zmień nakręcone filmy w komiksy, w pełni automatycznie ekstrapoluje najpiękniejsze sceny.

  Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze poradniki na Jak tworzyć filmy na Instagramie za pomocą filtrów filmowych i dalej najlepsze filtry na Instagramie do zdjęć i historii.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej