Aplikacja do chodzenia, liczenia kroków i kalorii, odległości i czasów

Najlepsze aplikacje na smartfony z systemem Android i iPhone, dla tych, którzy chodzą lub biegają, aby liczyć kroki, dystanse i spalone kalorie

Do Oblicz odległość, którą spacerujesz lub biegasz Możemy polegać na aplikacjach dostępnych na każdym smartfonie, o ile trzymamy go w kieszeni lub w każdym razie blisko nas podczas treningu (w dłoni lub w specjalnych opaskach). Opaski fitness są wygodniejsze w noszeniu, lżejsze i mogą również działać podczas gry w piłkę nożną lub tenisa, ale jeśli chodzi o chodzenie lub bieganie, trzymanie smartfona w dłoni do monitorowania może naprawdę wystarczyć.

W tym artykule przyjrzymy się tym Najlepsze aplikacje dla spacerowiczów i biegaczy do liczenia kroków, dystansów, czasów i spalonych kaloriiz których mogą korzystać zarówno ci, którzy uprawiają sport, jak i ci, którzy chcą mieć statystyki dotyczące ilości ćwiczeń, które wykonują każdego dnia, aby wiedzieć, jaką aktywność fizyczną wykonują.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Aplikacja do biegania, biegania lub jazdy na rowerze, Android i iPhone

Indeks

  Akcesoria do aktywności fizycznej

  W przypadku iPhone'a liczenie kroków i śledzenie odległości pieszo jest możliwe dzięki czujnikom ruchu o niskim poborze mocy zawartym w najnowszych modelach iPhone'a. Jednak ze smartfonami z Androidem Aplikacje krokomierza i kalorii działają na nowoczesnych smartfonach wyposażonych w czujniki ruchu, ale także na starszych, dzięki innym czujnikom przyspieszenia i żyroskopowym (mniej precyzyjnym niż czujniki w iPhonie).

  Jeśli chcemy trzymać telefon na rękach podczas aktywności fizycznej, zdecyduj się wygodna opaska fitness jak Uchwyt na telefon komórkowy EOTW albo Opaska Migeec na iPhone'a.

  Aby wszystko było w porządku, uruchommy jedną z aplikacji fitness (którą zobaczymy poniżej), wybierzmy odpowiedni program monitorujący (w zależności od wykonywanej aktywności), zablokujmy ekran, włóżmy telefon do wodoodpornej torby i pociągnijmy paski wokół ramienia, aby mieć skuteczny system monitorowania prowadzonej działalności.

  Samego siebie Lubimy słuchać muzyki, aby pobudzić się aktywnością fizyczną Możemy używać takich bezprzewodowych słuchawek fitness Słuchawki stereofoniczne Bluetooth 5.0 Yuanguo gdzie Sportowy zestaw słuchawkowy Bluetooth AREABI S 951że możemy szybko połączyć się z dowolnym telefonem.

  Dla tych, którzy chcą dokładnego i szczegółowego monitorowania aktywności fizycznej, nieuchronnie będzie to konieczne Rozważ użycie inteligentnej bransoletki lub zaawansowanego smartwatcha; najlepsze w kategorii są Inteligentna opaska Xiaomi Mi 6 ipple Watch Series 6.

  Te dwa akcesoria są oferowane w bardzo różnych cenach, ale oba są w stanie precyzyjnie monitorować wykonywaną aktywność i zapewniają bardzo innowacyjne funkcje, takie jak automatyczna dezaktywacja monitorowania, tętna, saturacji tlenem i ostrzeżenia akustyczne po osiągnięciu celu lub pożądanej częstotliwości.

  Możemy również przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej Tak działa Apple Watch jest Aplikacje do ulepszania Mi Band i dodawania funkcji.

  Aplikacja do rejestrowania kroków, kalorii i aktywności

  Po obejrzeniu najlepszych akcesoriów do naszego fitnessu, zobaczmy razem, jakie aplikacje możemy zainstalować w telefonie, aby śledzić aktywność fizyczną jak prawdziwi profesjonaliści.

  1) Google Fit, do Android i dla iPhone, to oficjalna aplikacja Google, która pozwala monitorować każdy Twój ruch z telefonem w kieszeni. Po aktywacji aplikacja zlicza kroki podczas chodzenia i biegania oraz dystanse pokonane rowerem. Jako aplikacja Google bezproblemowo integruje się z Androidem i działa cały czas w tle przy stosunkowo niskim zużyciu baterii. Google Fit obsługuje również iPhone'y najnowszej generacji i może działać na starszych smartfonach z Androidem. Oprócz obsługi innych aplikacji fitness, Google Fit można zintegrować z dowolnym smartwatchem Android Wear i rejestrować dane, które można również przeglądać na komputerze w witrynie internetowej aplikacji Fit. .

  2) Zdrowie jabłek Jest to raczej zintegrowana aplikacja monitorująca na wszystkich iPhone'ach. Aktywując funkcję krokomierza, możesz chodzić z iPhonem w kieszeni, aby rejestrować dzienne przebyte odległości, aż otrzymasz wykres podsumowujący. Ponadto Apple Health działa jako krokomierz dla tych, którzy chcą po prostu chodzić. Aplikacja zdrowotna Apple mierzy również wchodzenie i schodzenie po schodach oraz spalone kalorie.

  3) Pasuje mi dobrze, do Android i dla iPhone, to oficjalna aplikacja do prawidłowego działania opaski Xiaomi Mi, do śledzenia wykonywanej aktywności, obliczania trasy, korzystania z GPS do śledzenia trasy i przebytych kilometrów, sprawdzania utraconej wagi i liczby niewykonanych , a także inne bardzo przydatne funkcje fitness.

  4) Monitorowanie aktywności, do Android i dla iPhone, to kolejna z najczystszych, najłatwiejszych i najlepiej zaprojektowanych aplikacji krokomierza, które można znaleźć na smartfony z Androidem i iPhone'em. Ta aplikacja może automatycznie rozpoznać, czy idziesz, biegasz, czy jeździsz na rowerze i liczyć kroki, przebyty dystans i czas spędzony w ruchu bez konieczności noszenia bransoletek lub zegarków i bez rozładowywania baterii telefonu za pomocą GPS, licznika kalorii i logowania na mapie, aby zobacz wszystkie miejsca, przez które chodziłeś lub chodziłeś, powiązane z Twoim kontem osobistym. Po zainstalowaniu i aktywacji zawsze działa w tle bez konieczności ręcznego uruchamiania.

  5) adidas Running by Runtastic, do Android i dla iPhone, to jedna z najpopularniejszych aplikacji dla tych, którzy biegają, chodzą i jeżdżą na rowerze podczas ćwiczeń i można ją zainstalować na iPhonie, Androidzie i Windows Phone. Oprócz krokomierza, licznika kalorii, pomiaru wysokości i pomiaru odległości Runtastic oferuje interfejs do wyświetlania danych wysokiego poziomu, dzięki czemu wszystkie pomiary śledzenia są agregowane według okresów, odległości itp. Umożliwia również zarejestrowanym użytkownikom dzielenie się wynikami sportowymi z innymi osobami, aby mogli się porównywać.

  6) Runkeeper, do Android i dla iPhone, jest podobny do Runtastic, a także specjalizuje się w wykrywaniu każdego dystansu i każdej ścieżki podczas biegania, chodzenia lub jazdy na rowerze. Ta aplikacja jest również dostępna bezpłatnie na Androida i iPhone'a.

  7) Idź z Mapą Mój spacer, Dostępne dla Android i dla iPhoneZ kolei najprostsza aplikacja, wciąż na Androida i iPhone'a, jest dla tych, którzy chcą po prostu mierzyć odległości i liczyć kroki podczas chodzenia, nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także do pracy lub chodzenia.

  8.) Krokomierz, tylko na Androida, to bardzo fajna aplikacja, która mierzy również zużycie kalorii i kroki podjęte w ciągu dnia.

  9) Krokomierz (Android) pomaga obliczać kroki i śledzić, jak długo chodzisz lub biegasz. Widżet ekranu blokady telefonu jest bardzo przydatny do utrzymania motywacji przez cały dzień.

  dziesięć) Krokomierz ++, tylko dla iPhone'a, który wykorzystuje funkcję licznika kroków już zintegrowaną z iPhonem, aby łatwo rejestrować wszystkie codzienne kroki bez rozładowywania baterii.

  Wniosek

  Łącząc akcesoria z wyżej wymienionymi aplikacjami, możemy maksymalnie wykorzystać naszą aktywność fizyczną, precyzyjnie obliczyć kroki, kalorie, intensywność treningu i przebyte kilometry, jednocześnie utrzymując zawsze pod kontrolą tętno i saturację tlenem (ze smartbandem lub smartwatchem ). Wypróbowujemy wszystkie wymienione powyżej aplikacje, aby wybrać tę, która najlepiej pasuje do naszych działań lub sposobu, w jaki pracujemy.

  Możemy też przeczytać, aby dowiedzieć się więcej Najlepsze aplikacje na treningi, sport i fitness jest Wracaj do formy dzięki aplikacji i opaskom fitness do śledzenia aktywności fizycznej.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej