Aplikacja do biura, pracy i nauki, bezpłatna na Androida i iPhone'a

Najlepsze aplikacje na iPhone'a i iPada z systemem Android Przydatne w biznesie, biurze, nauce, na co dzień i podczas zajęć biznesowych

Smartfony i tablety mogą nie być w stanie zastąpić komputerów do pracy, ale z pewnością mogą uczynić je bardziej produktywnymi, lżejszymi i bardziej „przenośnymi”. Smartfony są zawsze włączone, zawsze dostępne i oferują łatwe w obsłudze aplikacje, które ładują się w mgnieniu oka. Dzięki odpowiednim dedykowanym aplikacjom do pracy, produkcji lub narzędzi możesz łatwo pisać dokumenty, notatki, notatki, uzyskiwać dostęp do plików przechowywanych na komputerze i edytować je oraz tworzyć listy zadań do wykonania.

W tym artykule pokażemy Ci to, co najlepsze Aplikacje biurowe i studyjne Do pobrania za darmo na wszystkie najnowszej generacji urządzenia z Androidem i iPhone'y, dzięki czemu możesz od razu zacząć produktywność i zaoszczędzić czas w podróży.

RÓWNIEŻ CZYTAJ -> Inteligentne programy do pracy w domu

Indeks
 1. Przewodnik po aplikacjach na biuro, pracę i naukę
  1. Główne zastosowania w biurze, pracy i nauce
  2. Więcej aplikacji do biura, pracy i nauki
  3. Wnioski

Przewodnik po aplikacjach na biuro, pracę i naukę

Aplikacji, które zamierzamy podkreślić, nigdy nie powinno zabraknąć na smartfonie używanym do pracy lub nauki, ponieważ są one również dostarczane bezpłatnie. Pobierz je wszystkie i używaj ich tak często, jak to możliwe, aby zwiększyć produktywność i zminimalizować użycie komputera stacjonarnego lub laptopa.

Główne zastosowania w biurze, pracy i nauce

Pierwsza aplikacja, którą zalecamy pobrać, to gabinet, którą możemy bezpłatnie pobrać na wszystkie smartfony i tablety (z ekranami mniejszymi niż 10,1 cala) z witryny Sklep Google Play i odApple App Store.

Dzięki tej aplikacji możemy otwierać wszystkie dokumenty wygenerowane w Word, Excel i PowerPoint bez konieczności pobierania poszczególnych aplikacji (co zawsze jest możliwe), tworzyć nowe dokumenty za darmo i zapisywać je w chmurze (OneDrive) oferowanej przez Microsoft. Dzięki temu można je edytować lub czytać później na dowolnym komputerze z włączoną synchronizacją z systemem Windows 10 i OneDrive. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj przewodnik Najlepsze aplikacje biurowe na Androida i iPhone'a (oprócz MS Office).

Inną aplikacją, której nie powinno zabraknąć na stacjonarnym smartfonie lub tablecie, jest POWIĘKSZENIE, najpopularniejsza aplikacja do wideokonferencji, która od tamtej pory jest dostępna bezpłatnie Sklep Google Play lub zApple App Store.

Dzięki tej aplikacji możemy uczestniczyć w dowolnej konferencji organizowanej przez pracodawcę lub stworzyć własne spotkanie i zaprosić współpracowników lub pracowników bez konieczności korzystania z komputera i kamery internetowej. Dzięki ZOOM możemy zaprosić do 100 osób na spotkanie za darmo, chociaż maksymalny czas trwania każdej sesji to 40 minut (ale po prostu wznów spotkanie, aby wznowić miejsce, w którym zostało przerwane). Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik Korzystanie z Zoom, najpopularniejszego programu do wideokonferencji w firmach.

Kolejną aplikacją, której nie powinno zabraknąć na urządzeniach mobilnych jest kalendarz Google, już zintegrowane na wszystkich urządzeniach z Androidem, ale można je również pobrać z Sklep Google Play jest Apple App Store.

Ta aplikacja służy do synchronizacji bezpłatnego kalendarza za pośrednictwem konta Google, do którego można uzyskać dostęp z dowolnego innego urządzenia, na którym używamy tego samego konta Google, ale także z przeglądarki Google Chrome i Windows 10 (zarówno za pośrednictwem aplikacji Mail, jak i aplikacji kalendarza ). . W związku z tym możemy przeczytać nasz przewodnik Jak zsynchronizować kalendarz Google na spotkania.

Jeśli szukamy aplikacji do robienia notatek i oznaczania ulubionych lub łączy internetowych do późniejszego wyświetlenia na komputerze, na tym musimy polegać Zachowaj google, dostępne bezpłatnie pod adresem Sklep Google Play i odApple App Store.

Kiedy koncentrujemy się na tej aplikacji, mamy prostą i nowoczesną platformę, która może zapisywać listy punktowane, robić notatki i notatki, zapisywać obrazy i linki tekstowe, aby można je było ponownie wykorzystać na dowolnym urządzeniu obsługującym konta Google lub mieć dostęp do notatek bezpośrednio online za pomocą Google Chrome lub inna przeglądarka. W tym kontekście możemy również przeczytać poradnik Najlepsze aplikacje do robienia notatek i robienia notatek na Androida i iPhone'a.

Możemy znaleźć wśród aplikacji, których nie powinno zabraknąć na smartfonie czy tablecie stacjonarnym Teamviewer, bezpłatna aplikacja do zdalnego sterowania urządzeniami dostępna w sklepie Google Play orazApple App Store.

Ta aplikacja pozwala nam zdalnie sterować komputerem PC, laptopem lub innym urządzeniem mobilnym, udostępniając ekran i dane wejściowe, aby zapewnić pomoc wszystkim użytkownikom lub współpracownikom, zanim dotrą do biura, z którego korzystają. Kody identyfikacyjne i hasła dostarczane przez samą aplikację lub przez połączenie urządzeń osobistych z kontem w celu uzyskania dostępu bez nadzoru. Na ten temat możemy przeczytać artykuł Kontroluj komputer za pomocą Teamviewer z innego komputera lub telefonu komórkowego.

Więcej aplikacji do biura, pracy i nauki

Dzięki przedstawionym powyżej aplikacjom możemy bez problemu pracować zdalnie lub w trybie smart, nawet jeśli używamy do tego smartfona czy tabletu. Aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność w pracy lub podczas nauki, możemy skorzystać również z następujących bezpłatnych aplikacji:

 • Dokumenty Google na iOS i Androida to bezpłatna aplikacja, która umożliwia tworzenie i edycję plików Word, Excel i PowerPoint, a także przeglądanie dokumentów PDF. Dzięki ścisłej integracji z usługami Google możliwy jest dostęp do plików przechowywanych na Dysku Google.
 • Dysk Google dla Android jest iPhone / iPad Oprócz tego, że jest aplikacją umożliwiającą dostęp do usługi Google Drive w chmurze, jest to również aplikacja z kilkoma przydatnymi narzędziami do każdej pracy biurowej. W szczególności przydatna jest funkcja skanera, która umożliwia przechwycenie papierowego dokumentu ze zdjęciem, aby można go było edytować bezpośrednio w telefonie komórkowym. W tym celu oprócz Dysku Google.
 • My też możemy tego użyć Aplikacje na iPhone'a i Androida, których możesz używać do skanowania dokumentów telefonem komórkowymczyli między dokumentami papierowymi w cyfrowych plikach PDF.
 • JotterPad X: pisarz to aplikacja na Androida dla studentów, pisarzy i programistów, którzy potrzebują zaawansowanego i łatwego w użyciu narzędzia do pisania. Aplikacja posiada wygodny interfejs, który pozwala na pisanie na ekranie bez rozpraszania uwagi i bez zbędnych przycisków czy pasków. Po zakończeniu pisania możesz zapisać dokument w folderze lub jako plik PDF.
 • Lista zadań Google na Androida i iPhone'a to aplikacja umożliwiająca zaznaczanie list zadań do synchronizacji z Google Tasks, usługą Gmail, łatwa w użyciu i bardzo szybka.
 • Any.do W większości jest to aplikacja najczęściej używana przez użytkowników iOS i Androida do nagrywania zadań na ich telefonach i posiadania wirtualnej sekretarki, która przypomina nam o spotkaniach. Aplikacja ma elegancki interfejs ze stosunkowo zaawansowanymi funkcjami, w tym możliwością robienia notatek głosowych. Any.do synchronizuje notatki między telefonem komórkowym a tabletem lub innym telefonem.
 • tłumacz Google to najlepsza aplikacja do tłumaczenia dla iphone jest Android;; Ta aplikacja jest naprawdę bardzo przydatna nie tylko do natychmiastowych tłumaczy w dowolnym języku na świecie, ale także do rozmów z nieznajomymi dzięki silnikowi rozpoznawania mowy.
 • kalendarz to doskonała aplikacja do zarządzania i przeglądania rozkładów zajęć i zobowiązań dnia, która jest szczególnie przydatna w szkole dla nauczycieli i uczniów i rozróżnia spotkania kolorami.
  Podobne aplikacje dla iOS jest ich aż Wygodny kalendarz. Więcej dowiemy się czytając przewodnik pod adresem Najlepsze aplikacje dla szkoły i uniwersytetu na iPhone'a i Androida.
 • TimeTree dla Androida jest iPhone to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania kalendarzem w telefonie z kalendarzem spotkań, wydarzeń i działań, które można udostępniać innym osobom.
 • Dragon Anywhere dla iPhone to aplikacja do dyktowania głosu, idealna do robienia szybkich notatek lub transkrypcji przemówienia.
 • Wydać, Aplikacja do Android i dla iPhone Aby przechowywać raporty wydatków, faktury, czas, kilometry itp. Dzięki tej aplikacji możesz skanować paragony i robić zdjęcia faktur, aby zachować je w pamięci. Możemy również przeczytać przewodnik, aby dowiedzieć się więcej Najlepsze aplikacje do zarządzania pieniędzmi i wydatkami osobistymi (Android i iPhone).
 • Ochrona przed kradzieżą, ważne dla ochrony danych osobowych związanych z pracą lub inną działalnością produkcyjną i przechowywanych w różnych aplikacjach. Rozmawialiśmy o tym w przewodnikach Aplikacja antykradzieżowa na Androida do zdalnego sterowania i blokowania telefonu komórkowego z komputera jest Co zrobić, jeśli Twój iPhone zostanie zgubiony lub skradziony.
 • Trello do organizowania działań, projektów, a nawet pracy grupowej to świetna aplikacja do pracy i nauki, najlepsza w swoim rodzaju, za darmo.

Jeśli zainstalujemy je wszystkie, będziemy mogli naprawdę używać telefonu lub tabletu w biurze, pracy i nauce bez konieczności za każdym razem majstrowania przy komputerze.

Wnioski

Podczas gdy komputer pozostaje ważnym punktem odniesienia w biurze lub w pracy, nowoczesne tablety i smartfony mogą ułatwić dostęp do najważniejszych usług i zwiększyć produktywność, nawet gdy jesteśmy poza domem lub musimy pracować zdalnie, aby pracować inteligentnie.

Możemy również przeczytać nasze przewodniki, aby dowiedzieć się więcej Aplikacje i narzędzia do pracy zespołowej, czatu, komunikacji i udostępniania projektów jest 7 niezbędnych akcesoriów do inteligentnej pracy.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up