Alternatywy dla usługi Postepay: którą wybrać

Czy chcielibyśmy mieć alternatywną kartę przedpłaconą Postepay od Poste Italiane do płatności online? Zobaczmy, który wybrać.

Postepay jest niewątpliwie najczęściej używaną przedpłaconą kartą kredytową we Włoszech: jest łatwa do uzyskania i pozwala na wypłatę pieniędzy z dowolnej włoskiej maszyny pocztowej (zwanej również Postamat), pobieranie wynagrodzenia dzięki dostarczonemu IBAN i płacenie online przez e-mail. Witryny handlowe, takie jak Amazon i eBay, można łączyć z PayPal lub innymi usługami płatniczymi i są bezpieczniejsze niż tradycyjne konto czekowe, ponieważ nie można przekroczyć limitów wydatków (limitu) bez opłat za debet (nie jest możliwe uzyskanie ujemnego salda).

Niestety, ta karta jest opłacana corocznie od kilku lat: chociaż płatność można anulować, pozostawiając określoną kwotę na karcie lub wykonując inne czynności, utrzymanie Postepay wymaga corocznych kłopotów, których wielu użytkowników nie chce. Liczby. Z tego powodu stworzyliśmy z Tobą przewodnik najlepsze alternatywy dla PostepayDzięki temu możesz otrzymać bezpieczną i wydajną przedpłaconą kartę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Indeks
 1. Alternatywy dla Postepay
  1. Cechy karty przedpłaconej
  2. Alternatywy dla Postepay
  3. Wnioski

Alternatywy dla Postepay

Aby zastąpić słynną kartę, taką jak Postepay, karty przedpłacone, które wybraliśmy do tego przewodnika, muszą mieć bardzo precyzyjne cechy: jest to jedyny sposób na zastąpienie karty Postepay bez żalu, a zwłaszcza z tymi samymi korzyściami, z których żyliśmy tam. W kolejnych rozdziałach pokażemy Jakie funkcje powinna mieć alternatywna karta Postepay i które karty można aktywować bezpłatnie?.

RÓWNIEŻ CZYTAJ -> W ten sposób dokonujesz niezrozumiałych lub anonimowych płatności

Cechy karty przedpłaconej

Karta przedpłacona, która może zastąpić usługę Postepay, musi mieć następujące właściwości:

 • Przełączanie międzynarodowe: Karta przedpłacona musi obsługiwać najpopularniejsze połączenia międzynarodowe, takie jak MasterCard lub Visa Electron, aby można było z niej korzystać w dowolnym bankomacie we Włoszech i na świecie.
 • Bez rocznej subskrypcji: Dobra alternatywa dla Postepay nie musi mieć opłat administracyjnych, więc możesz z niej korzystać sporadycznie, nie martwiąc się o ukryte koszty.
 • IBAN: Aby móc zasilić lub uzupełnić pensję, IBAN musi być dostępny, aby karta przedpłacona mogła być używana jak prawdziwe konto czekowe (bez kosztów konta czekowego!).
 • Limity wydatków i wypłat: Aby wymienić kartę Postepay, muszą istnieć wystarczające ograniczenia dotyczące wypłat i wydatków, aby pokryć wszelkie przyszłe wydatki, które chcemy ponieść. Zalecamy obstawiać tylko karty z wysokimi limitami wydatków (co najmniej 2000 EUR dziennie) i rozsądnymi limitami wypłat (co najmniej 200 EUR dziennie).

Zakładamy, że większości kart alternatywnych do Postepay nie można doładować w sklepie tytoniowym, Postamacie lub na poczcie, ale trzeba je doładować przelewem bankowym (z kilkoma wyjątkami): Jeśli szukamy karty kredytowej z tym doładowaniem , serwis starannie rozważa, czy wybierasz Postepay, czy chcesz założyć kartę z doładowaniem przelewem bankowym lub doładowaniem gotówką.

Alternatywy dla Postepay

Po przyjrzeniu się funkcjom, które musi mieć inna karta przedpłacona w stosunku do Postepay, poniżej pokażemy bezpłatne karty kredytowe, którymi możemy zastąpić Postepay. Wszystkie wymienione poniżej karty są bezpłatne, tj Nie masz żadnych opłat za wydanie i za roczną składkę członkowską.

Pierwsza polecana przez nas karta przedpłacona to Mapa N26o co możemy zapytać oficjalna strona.

Ta przedpłacona karta kredytowa z połączeniem MasterCard jest połączona z bezpłatnym i nieograniczonym kontem z wieloma funkcjami: Kontem można faktycznie zarządzać bezpośrednio za pomocą dedykowanej aplikacji (np. Android i dla iPhone) możemy dokonywać bezpłatnych i nieograniczonych wypłat w dowolnym bankomacie w strefie euro, wysyłać i odbierać bezpłatne przelewy SEPA, dokonywać bezpłatnych płatności w dowolnej walucie oraz uzyskać bardzo wysokie limity wydatków i wypłat. Wysoki (odpowiednio 5000 EUR dziennie i 2500 EUR dziennie). Jako konto wirtualne z kartą przedpłaconą nie ma ujemnego salda i nie jest ustalony maksymalny limit. Możemy jednak utrzymać konto jako wolne, utrzymując saldo poniżej 50 000 EUR.

Możemy uznać kartę za ważną alternatywę dla Postepay Uruchomienie HYPEo co możemy zapytać oficjalna strona.

Dzięki tej karcie przedpłaconej, która jest przypisana do konta wirtualnego, możemy płacić w dowolnym sklepie obsługującym połączenie MasterCard, otrzymywać pieniądze za pośrednictwem IBAN, płacić w witrynach internetowych i otrzymywać State Cashback bezpośrednio na saldzie. To jedna z niewielu kart, które można doładować gotówką w sklepie tytoniowym lub autoryzowanym sklepie: wystarczy, że dojdziesz do najbliższego punktu doładowania dedykowana strona.

Inną ważną alternatywą dla Postepay, którą możemy rozważyć, jest Karta Tinabaktóre można aktywować za pomocą oficjalna strona.

W tym przypadku również mamy wirtualne konto czekowe i kartę przedpłaconą, którą w razie potrzeby możemy doładować, aby oddzielić oszczędności od pieniędzy, które chcemy wykorzystać z kartą (np. ). Handel na stronach internetowych. Dzięki dedykowanej aplikacji (dostępna dla Android i dla iPhone) W każdej chwili możemy przelać pieniądze na kartę przedpłaconą, możemy przesłać pieniądze do naszych kontaktów w książce adresowej, a także tworzyć grupy zakupowe, aby rozłożyć koszt prezentu lub zbiórki między przyjaciółmi i krewnymi. Korzystanie z usługi Tinaba nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat ani opłat rocznych za wymianę karty Postepay bez żalu.

Jeśli szukamy karty, która jest odpowiednia również dla młodych ludzi, możemy to rozważyć Karta YAPktóre można aktywować za pomocą oficjalna strona.

Dzięki tej nowoczesnej usłudze możemy mieć łatwe w zarządzaniu konto z aplikacją (np Android jest iPhone) oraz interfejs dla młodych i bardzo młodych ludzi, a także niektóre funkcje specjalnie dla nich opracowane, takie jak płatności zbliżeniowe, wysyłanie pieniędzy do znajomych, grupy płatności, wezwania do zapłaty (dla freeloaderów lub przyjaciół, którzy zawsze zapominają o pieniądzach), państwowy caskback i inne konkursy i ceny zarezerwowane dla posiadaczy kont. W zasadzie z aplikacji można korzystać bezpośrednio, bez fizycznej karty (możemy korzystać z NFC do płatności i wypłat), ale w dowolnym momencie możemy poprosić o fizyczną kartę (dostępna bezpłatnie).

Wnioski

Jeśli karta przedpłacona z Poczty Włoskiej stała się zbyt niepraktyczna dla stosowanych opłat administracyjnych i szukamy ważnej alternatywy, Konta i karty wymienione w tej instrukcji stanowią alternatywę dla usługi PostepayAbyśmy mogli nadal kupować pełne zabezpieczenia, kontrolować miesięczne i roczne wydatki i korzystać ze wszystkich korzyści, jakie osiągnęliśmy dzięki Postepay.

Na koniec mówię, że ten post nie jest przez nikogo sponsorowany. Jeśli więc istnieją lepsze alternatywy dla Postepay, o których nie wspomniałem, oznacz je w komentarzach bez wyjaśniania, dlaczego są dobre.

Jeśli chcemy otworzyć rachunek bieżący online przy minimalnych kosztach, zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem Najlepsze rachunki czekowe do aktywacji online. Z drugiej strony, jeśli szukamy wydajnej i nowoczesnej metody płatności zbliżeniowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą dogłębną analizą. Satispay: płać w sklepie i online bez karty kredytowej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up