5 zabawnych rozszerzeń Chrome do robienia żartów znajomym

Nie musisz czekać do Prima Aprilis, aby wpaść w zgiełk i spłatać figla znajomym. Jednym z wielu sposobów celebrowania sztuki zła jest zakradnięcie się do komputera przyjaciela / wroga / kolegi i zaatakowanie jego przeglądarki za pomocą różnego rodzaju żartobliwych rozszerzeń.

Oto nasze najlepsze wskazówki, które rozśmieszą Cię kosztem biednych ofiar.

Związane z 7 najlepszych rozszerzeń Chrome, które musisz wypróbować

Indeks
  1. 1. Zdrapka redaktora strony internetowej
  2. 2. Cornify
  3. 3. Przybornik do żartów
  4. 4. NCage
  5. 5. Cenafy
  6. Wniosek

1. Zdrapka redaktora strony internetowej

To klejnot. To urocze rozszerzenie pozwala edytować tekst w dowolnej odwiedzanej witrynie, od stron z wiadomościami po Twittera. Daje to nieskończone możliwości, niezależnie od tego, czy jest to dostosowanie kanału Twittera znajomego, aby wyglądał, jakby Ryan Gosling tweetował, aby się przywitać, czy, jak pokazano na zdjęciu, zmienianie wiadomości.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​modyfikator strony Page Prank działa naprawdę bardzo dobrze i otwiera niewyobrażalne możliwości przestraszenia znajomych.

2. Cornify

Cornify pojawia się jako tęczowy przycisk w zasobniku systemowym. Tak więc, jeśli chcesz używać go do robienia skutecznych żartów, musisz go zainstalować i wysłać na stronę znajomego, zanim wrócą. Im bardziej nie lubią jednorożców, tym lepiej. Dodatkowo zawsze możesz zostać zauważony, gdy masz wokół siebie znajomych.

Lub, jeśli czujesz się szczególnie zły, możesz udawać, że jest to objaw przerażającego wirusa „jednorożca”, który krąży po Internecie. (Może po wymyśleniu historii o „wirusie jednorożca” z powyższym rozszerzeniem?)

3. Przybornik do żartów

Chociaż łatwo przeoczyć siedzenie w zasobniku systemowym, ten jest tutaj Zestaw dowcipów oferuje powyższą listę opcji dla twoich nieszczęsnych przyjaciół, aby zapytać, co się do cholery dzieje.

Moim ulubionym jest losowe przeładowywanie kart i ukrywanie kursora - to oczywiście nie żarty i najprawdopodobniej spowodują sporo zamieszania i frustracji. Nie pozwól, aby żart trwał długo! Takie żarty mogą kogoś bardzo rozzłościć.

4. NCage

Czy wierzysz w sztukę? Dlaczego to robię. Jak ujmuje to Google, sztuka jest wyrazem lub zastosowaniem ludzkiej kreatywności i wyobraźni, zazwyczaj w formie wizualnej, takiej jak malarstwo lub rzeźba, która wytwarza dzieła cenione przede wszystkim ze względu na ich piękno lub siłę emocjonalną.

ORAZ klacz , rozszerzenie, które zastępuje dowolny obraz w Chrome obrazem Nicolasa Cage'a, uosabia sztukę. Twoi znajomi prawdopodobnie natychmiast zorientują się, że zostali oszukani lub pomyślą, że mają wirusa związanego z Nicolasem Cage'em. Nawet jeśli ten żart nie potrwa długo, jego krótkie życie otępi wasze umysły i sprawi, że zastanowią się, jak powinna działać sztuka.

nCage byłby moim ulubionym rozszerzeniem na tej liście, ale nie jest mistrzem.

Kim jest mistrz? Jego imię to…

5. Cenafy

Weź wszystko, co właśnie powiedziałem o sztuce i zastosuj to dwukrotnie w tym trafnie nazwanym rozszerzeniu cenafy . Cenafy to rozszerzenie, które oferuje 1/100 szansy, że użytkownik zostanie trafiony pełną twarzą Unexpected Dinner za każdym razem, gdy wczyta nową stronę. Jeśli nie znasz tego mema, przestań czytać i sprawdź to teraz Ten film .

Poza tym to rozszerzenie jest całkowicie śmieszne; jest ukryty w rozszerzeniach i nikt tego nie widzi. Nie jest to rozszerzenie, które można zainstalować i zobaczyć od razu, ale rozszerzenie, które można zainstalować na laptopie współlokatora. To rozszerzenie krzyczące z drugiego pokoju „I JEGO NAZWISKO JOHN CENA”, podczas gdy współlokator krzyczy zdezorientowany i chce po prostu oglądać Netflix.

To piękna rzecz.

Wniosek

Co myślisz po tym, jak to mówisz? Dołączyłem najlepsze rozszerzenia żartów dla Chrome, które przychodzą mi do głowy, ale czy masz lepszą radę? Czy to jest rodzaj artykułu, który chciałbyś zobaczyć więcej, coś bardziej zabawnego niż poważnego? Może nawet dowcipne dodatki do FireFoxa? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up