25 najlepszych darmowych strzelanek FPS na PC

1) Call Of Duty Warzone za darmo na PC to najlepsza strzelanka wieloosobowa 2020 roku, zawierająca brutalność serii Call Of Duty i tryb gry Battle Royale do walki z innymi graczami, łącznie do 150.

2) Apex Legends to gra EA Battle Royale, która odniosła niezwykły sukces, zwłaszcza że jest bezpłatna. W Apex Legends bardzo ważne jest tworzenie drużyn i współpraca z tematem, aby osiągnąć zwycięstwo u siebie.

1) Warface to darmowa wieloosobowa gra FPS dla systemu Windows, której akcja toczy się w zaśnieżonych górach. Gra jest piękna, bardzo szybka i należy do najczęściej granych darmowych gier na Steamie.

2) Half Life 2 jest darmowe na PC ze Sven Co-Op, multiplayer i odnowiony.

3) Fortnite to jedna z najlepszych strzelanek, które można pobrać i grać za darmo, w trzeciej osobie z otwartymi bitwami typu free-for-all.

4) Paladyni to najlepsza strzelanka wszechczasów, w pełni wieloosobowa, z bardzo ostrą i kolorową grafiką oraz fantastyczną kombinacją.

5) Przeznaczenie 2, najpopularniejsza darmowa gra na Steam dla Windows, futurystyczna z bardzo innowacyjną grafiką, zaawansowaną bronią, zbroją i wieloma konfigurowalnymi szczegółami. Gracze używają zbroi i wizjera, który patrzy przez ściany, aby znaleźć wrogów i ich pokonać. Destiny 2 to całkiem nowy tytuł, który z pewnością może znaleźć się wśród najlepszych gier w tej kategorii, pierwszoosobowy, darmowy do pobrania i grania na PC.
Destiny 2 zostało już wymienione na liście najlepsze darmowe gry dla wielu graczy na PC, Playstation i XBox.

6) Wrak Crysis to darmowa wersja popularnej gry CRysis na konsole i komputery PC, autorstwa tych samych autorów Far Cry.

7) Docenianie bardzo różni się od ogólnych gier Battle Royale, takich jak PUBG czy Apex i ma znacznie więcej podobieństw do Counter-Strike. Jest rozgrywany w zespołach 5v5, gdzie jedna drużyna musi zrzucić bombę, a druga ją rozbroić. Grafika postaci jest nowoczesna i bardzo przyjemna do oglądania, płynna.

8) Gotham City Impostors to fajna gra 3D, w której możesz grać jako zwolennik Batmana lub Jokera w walkach w Gotham City. Tę grę można pobrać bezpłatnie ze sklepu internetowego Steam, dostępnego dla systemu Windows.

9) Nexuiz to niezwykle konkurencyjna, bezpłatna i szybka gra FPS na Windows i Xbox 360. Wojna między dwiema różnymi frakcjami toczy się w ciszy i tylko walki toczą się na arenie między wojownikami. Walki te są transmitowane w całej galaktyce w formie rozrywkowego programu telewizyjnego. W grę można grać samodzielnie przeciwko komputerowi lub w trybie wieloosobowym.

dziesięć) Planeta 2 to bardzo piękna gra niedawno wydana, ze wspaniałymi epickimi bitwami (do 2000 graczy w jednej bitwie) i różnorodnymi krajobrazami w dzień iw nocy. To jedna z najlepszych gier 2012/2013 w krajobrazie wieloosobowych gier MMO

11) Nierealny turniej to klasyczna gra, która wciąż ma wielki wpływ i odnosi sukcesy, z bardzo szybką, dynamiczną walką z perspektywy pierwszej osoby na stale ewoluujących arenach przeciwko innym graczom.

12) Team Fortress 2 to jedna z najlepszych darmowych gier z punktu widzenia rozrywki, z 5 lub 10-minutowymi bitwami dla wszystkich przeciwko wszystkim lub przeciwko zespołom. TF2 oferuje również szeroki wachlarz typów wojowników, których bardzo przyjemnie się widzi i bardzo się je walczy. Istnieją klasy takie jak Szpieg, Lekarz czy Inżynier, które mogą bawić nawet tych, którzy nie są czystymi fanami strzelanek.

13) Xonotic Podobnie jak Quake, całkowicie darmowy i open source, jest to prawdopodobnie najlepsza strzelanka do meczów online ze znajomymi.
Xonotic został również wymieniony na liście najlepsze darmowe gry 3D FPS dla systemów Windows, Linux i Mac.

14) Counter Strike globalna ofensywa to piękna strzelanka dla wielu graczy, z ponad 20 milionami aktywnych graczy i obszarem graficznym, która sprawia, że ​​jest jeszcze lepsza niż wiele płatnych gier.

15) Współczesna walka 5 to jedna z najlepszych gier FPS, które można pobrać ze sklepu Microsoft Store na Windows 10, w pełni dla wielu graczy.

16) Rój obcych to piękna gra, którą można pobrać i zainstalować ze Steam, strzelankę Valve, taką samą jak Half Life, opartą na silniku gry Unreal Tournament.

17) APB przeładowano to strzelanka RPG, w której grasz jako przestępca lub strażnik w zdegradowanym mieście podobnym do tego z GTA, gdzie możesz robić, co chcesz, ale wykonując różne wskazane misje i grając przeciwko innym ludziom.

18) Zaćmienie czerwieni to jedno lub wieloosobowa gra FPS dla systemów Windows i Mac, osadzona w świecie fantasy z kosmitami. Gra jest open source i każdy szczegół gry można zmienić.

19) TrueCombat: Elite to kolejna taktyczna gra zespołowa dla systemów Windows, Linux i Mac, osadzona we współczesnym świecie, w którym dochodzi do konfliktów między różnymi zespołami.

20) Team Wolf to kolejna bardzo szybka darmowa gra FPS z grafiką 3D dla systemu Windows, w której ludzie walczą z wilkołakami. Ludzie mają do dyspozycji dużą liczbę broni, co daje im przewagę na odległość, podczas gdy wilki, które nie mają szans na atak z dużej odległości, są szybsze i silniejsze od ludzi. Z człowieka możesz zmienić się w wilka, a ten aspekt daje wielką różnorodność tej grze.

21) Wolfenstein: terytorium wroga to uznana najpopularniejsza darmowa gra FPS dla systemów Windows i Mac, w którą można grać w trybie wieloosobowym do 32 graczy razem. Wolfenstein to gra zespołowa, a jedynym sposobem na osiągnięcie celów jest współpraca. Zawsze osłaniaj swoich kolegów z drużyny, używając swoich specjalnych umiejętności w porozumieniu z innymi.

22) Argon to piękna klasyczna gra wojenna wywodząca się z Arma 3, w której ewoluujesz jako żołnierz w realistycznego bossa bitewnego.

23) Czarna drużyna została uznana za jedną z najlepszych wersji 2017 roku, potężną, zbalansowaną, nawet jeśli grasz bez wydawania pieniędzy, konkurencyjną i z doskonałą rozgrywką.

24) Crossfire na zachód to jedna z najstarszych strzelanek, bardzo udana na Wschodzie i zawsze aktualizowana o różne tryby gry.

25) Mistrzowie trzęsień ziemi jest częścią serii gier wieloosobowych Quake, wydanej bezpłatnie w 2018 roku tylko na PC. Istnieje kilka trybów gry, takich jak deathmatch, jeden na jednego, pojedynki i duży wybór broni.

26) Nieuczciwa firma to kolejna świetna trzecioosobowa gra FPS z wieloma graczami online w trybie dla wielu graczy. Jako gra jest bardzo podobna do Counter-Strike: Global Offensive, gdzie czteroosobowe drużyny grają przeciwko sobie w różnych trybach. Na początku każdej gry gracze mogą kupować broń, ulepszenia i granaty za kredyty, które zdobywają w każdej bitwie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up

a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej