▷ WhatsApp Plus: kto odwiedza / ocenia Twój profil? ✅

Jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie jest niewątpliwie WhatsApp, aplikacja do pobierania numer jeden na świecie, nie wspominając o tym, że jest to zdecydowanie najczęściej używana aplikacja do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi. Deweloper nigdy nie przypuszczał, że ponad 36 milionów ludzi wybierze ten nieoficjalny MOD WhatsApp, który jest repliką oryginału, ale zawiera wiele nowych funkcji, które czynią go jednym z najlepszych. Wszyscy korzystamy z WhatsApp, wszyscy, ale nie możemy zaprzeczyć, że jest to okropne estetycznie, ponieważ w ogóle nie pozwala nam dostosować danej aplikacji, nie mówiąc już o opcjach, które może mieć, ale nigdy jej nie zobaczymy w sumie. Wszystko to jest rozwiązane za pomocą WhatsApp Plus, MOD tej aplikacji.

Jeśli chcesz wiedzieć WhatsApp Plus widząc mój profil W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ powiemy Ci trochę o jednej z opcji tego MODu, aby dokładnie poznać możliwość kto widzi mój profil na WhatsApp Plus. Opcja domyślnie wyłączona, więc wiele osób nie zwraca na nią uwagi lub nawet na nią nie patrzy. Powyżej sama funkcja nie jest do końca jasna, ale możesz być pewien, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział kto patrzy na Twój profil WhatsApp +? w prosty sposób i bez dalszego pobierania.

Indeks
  1. Kto odwiedza Twój profil WhatsApp?
  2. WhatsApp Plus, wiele zalet
  3. Kto może zobaczyć mój profil WhatsApp Plus?
  4. Kto odwiedza mój profil WhatsApp Plus Holo?

Kto odwiedza Twój profil WhatsApp?

Dzisiaj zobaczysz kto odwiedza Twój profil WhatsApp Plus?Na szczęście aplikacja, o której mowa, ma opcję, aby dowiedzieć się, kim są osoby, które zdecydują się przeszukać Twój profil. Opcja jest domyślnie wyłączona, ale na szczęście aktywacja zajmuje tylko kilka sekund. Musisz przejść do opcji „Kontakt online”. Gdy już tam będziesz, musisz wybrać pierwszą opcję, która mówi „Spróbuj tosty„Po zaznaczeniu wybierzemy jeden z następujących dźwięków powiadomień.

Teraz za każdym razem ktoś odwiedza Twój profil Wstępnie wybrany dźwięk powiadomienia zabrzmi i będzie wyświetlany na czarnym pasku, który można zobaczyć u góry obok logo aplikacji, to takie łatwe do rozpoznania kto patrzy na Twój profil? WhatsApp + a przede wszystkim informuje i na bieżąco informuje o danym wniosku. To niezwykle ciekawa opcja, a przede wszystkim przydatna dla wiedzieć, kto patrzy na mój profil WhatsApp WhatsAppbez uciekania się do aplikacji innych firm, które zwykle nie dają rezultatów.

WhatsApp Plus, wiele zalet

Pamiętajmy, że wiedza, kto widzi moje zdjęcie profilowe w WhatsApp Plus, to tylko jedna z wielu opcji, które możemy znaleźć w tej aplikacji.

pomiędzy ten MOD ma tak wiele funkcji! Odnajdujemy możliwość całkowitej zmiany interfejsu użytkownika za pomocą motywów i ogólnych dostosowań. Mamy również opcję „Online„A jednocześnie godzina ostatnie połączenie.

Możesz ukryć rozmowy, aby nie pojawiały się, gdy ktoś, kto nie powinien dotykać telefonu, otworzy WhatsApp Plus, można wysyłać zdjęcia w jednym rozmiarze znacznie wyższy niż oficjalny WhatsApp, z tych 50 MB, żadna z jakości nie zostanie w ten sposób utracona.

Krótko mówiąc, korzyści, jakie daje ta aplikacja, jest wiele, a najlepsze jest to, że jest bezpłatna, więc nie musisz płacić ani grosza, aby uzyskać do niej dostęp, jeśli chcesz wesprzeć rozwój pieniędzmi, masz plus gdzie możesz wysłać pieniądze do twórcy, aby mógł kontynuować projekt.

  • Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że WhatsApp Plus ma wiele zalet oprócz tej, o której wspomnieliśmy wcześniej, która jest jedną z najlepszych.
  • Możesz maksymalnie spersonalizować daną aplikację dzięki dostępnej galerii motywów. Ma ponad 700 motywów, aby maksymalnie dostosować aplikację.
  • Nie wspominając o innych funkcjach, takich jak możliwość ukrywania rozmów i ich prywatności, aby żadna wścibska osoba nie mogła zobaczyć, do kogo piszesz.
  • Możesz także zrobić „Online„i ostatnie połączenie, a nawet zmienić datę.

Jak zobaczysz, korzyści nie są tak naprawdę rzadkie, a ta aplikacja jest warta zdobycia. Sprawdź na blogu mega post, który niedawno opublikowaliśmy w tej aplikacji, w którym znajdziesz wszystkie pytania dotyczące wszelkich pytań dotyczących tej aplikacji.

Kto może zobaczyć mój profil WhatsApp Plus?

Aby wiedzieć, kto odwiedza mój profil WhatsApp Plus, możesz to zrobić za pomocą jednej z funkcji, które ma wśród swoich opcji, dzięki czemu nie musisz koniecznie pobierać dodatkowej aplikacji, aby ją znaleźć.

Musisz przejść do kontaktu online w opcjach. Tam zobaczysz dwie opcje, a jedna z nich mówi „Pokaż kontakt toastowy”. Jest to opcja, którą musisz sprawdzić, aby wiedzieć, kto odwiedza Twój profil w WhatsApp +. Dzięki poniższej opcji będziesz musiał wybrać dźwięk, który sprawi, że poczujesz powiadomienia, które otrzymasz, gdy ktoś odwiedzi Twój profil. Znajduje się u góry obok logo aplikacji.

Więc nie tylko się dowiadujesz kto odwiedza Twój profil WhatsApp Plus?, ale także informuje Cię, że nic Ci się nie stanie, jeśli ktoś zdecyduje się odwiedzić Twój profil.

Jak zobaczysz, metoda jest niezwykle prosta i zawarta w aplikacji, więc nie musisz niczego więcej pobierać ani szkodzić, wystarczy trochę przejrzeć menu i to wszystko.

WhatsApp Plus ma wiele świetnych opcji, które mogą być bardzo pomocne podczas korzystania z aplikacji. Nie wspominając o wszystkich jego zaletach pod względem Dostosuj aplikację prawie w 100% i wszystkie emotikony, które musi wysłać, zwłaszcza jeśli jesteś jednym z tych, którzy za bardzo kochają memy, ponieważ ma je wszystkie, aby móc rozmawiać.

Kto odwiedza mój profil WhatsApp Plus Holo?

Jak zobaczysz, wiedza, kto patrzy na nasz profil WhatsApp +, nie jest zbyt skomplikowana. To dobra opcja, która jest dostarczana z daną aplikacją. Po prostu musisz go znaleźć, ponieważ ponieważ jest on domyślnie wyłączony, większość ludzi nie może go znaleźć, a nawet jeśli nie ma zbyt szczegółowego opisu, nie jest jasne, do czego jest przeznaczony.

WhatsApp Plus ma wiele zalet w stosunku do swojego uznanego brata Mówiąc najkrócej, wielu użytkowników wycofuje się w taki czy inny sposób, że trudno jest zainstalować i tak dalej, ale sprowadza się to do wykonania kilku kroków i to wszystko. Na blogu mamy bardzo ciekawy mega artykuł, w którym odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące aplikacji, a także kilka samouczków, dzięki którym nie tylko nauczysz się, jak zainstalować aplikację, ale także ją masz.

Wiesz już, że możesz zostawić jakiekolwiek wątpliwości w komentarzach i coś poniżej, a jak tylko będziemy mogli postaramy się odpowiedzieć na każdy z nich.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up